Obserwuj w Google News

Ciało 20-latki znalezione w mieszkaniu. "Sprawca może próbować uciec z kraju"

1 min. czytania
20.11.2023 10:00
Zareaguj Reakcja

Ciało 20-letniej kobiety znaleziono w jednym z mieszkań w Krakowie - podaje Interia. Według nieoficjalnych ustaleń kobieta mogła zostać uduszona przez swojego partnera.

ciało kobiety w Krakowie
fot. NewsLubuski /East News

Zwłoki 20-latki znaleziono w mieszkaniu w Krakowie. Jak nieoficjalnie podaje Interia, kobieta mogła zostać uduszona przez swojego partnera. Sprawca może teraz próbować opuścić kraj.

Informację o znalezieniu ciała kobiety potwierdził prokurator Janusz Kowalski, rzecznik krakowskiej prokuratury. - Zwłoki młodej kobiety zostały odnalezione w sobotę około godz. 19.40 w jednym z mieszkań w Krakowie - powiedział w rozmowie z Onetem.

Redakcja poleca

Kraków. Ciało 20-latki znalezione w mieszkaniu

- Potwierdzam, że w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 20-letniej kobiety - mówił z kolei "Wyborczej" prokurator Kowalski. - Obrażenia na ciele wskazują, że do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie - dodał. Zaznaczył, że trwa właśnie sekcja zwłok, która ostatecznie ustali mechanizm śmierci.

Prokuratura dla dobra śledztwa nie udziela szczegółowych informacji. Wiadomo jednak, że w związku ze sprawą nikt jeszcze nie został zatrzymany.

Źródło: Radio ZET/ Interia/ Wyborcza.pl/ Onet

Nie przegap