,

Nie żyje 5-latka ranna w wypadku. Policja podaje, jak mogło do niego dojść

20.03.2023 15:40

Tragiczne doniesienie z woj. małopolskiego. Policjanci poinformowali, że po niemal tygodniu od wypadku zmarła w Brzeszczach 5-letnia dziewczynka, która była reanimowana na miejscu. Pozostali poszkodowani wciąż są w szpitalu.

Nie żyje 5-letnia dziewczynka ranna w wypadku
fot. Policja.pl

5-letnia dziewczynka, która doznała bardzo poważnych obrażeń podczas wypadku samochodowego w Brzeszczach nie żyje. Dziecko zmarło w nocy z 19 na 20 marca w szpitalu w Katowicach. 

Smutne doniesienia potwierdził asp. szt. Małgorzata Jurecka, oficer prasowa policji w Oświęcimiu. - Pozostali poszkodowani, dwoje dorosłych i dziecko, wciąż przebywają w szpitalach - dodała policjantka. 

Brzeszcze: 5-latka zmarła po wypadku 

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek 14 marca. Osobowe renault wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. W pojeździe były cztery osoby - rodzice i dwoje ich dzieci. Wszyscy doznali obrażeń ciała. Na miejsce zadysponowano dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Najpoważniej ranna została 5-letnie dziewczynka, która była reanimowana na miejscu wypadku. Akcja zakończyła się sukcesem, i dała nadzieję na przeżycie - jak się okazało, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Do wypadku doszło najpewniej przez zaśnięcie kierowcy.

RadioZET.pl/PAP