Obserwuj w Google News

Tragiczna śmierć 21-latki i jej dziecka. Kobieta nagle zasłabła na ulicy

2 min. czytania
03.02.2023 14:21
Zareaguj Reakcja

W Osieku nad Notecią (pow. pilski) zmarła ciężarna 21-latka. Kobieta straciła przytomność na ulicy. Pomocy udzielili jej przechodnie, którzy pomogli jej dostać się do najbliższego ośrodka zdrowia. Mimo szybkiej interwencji lekarzy kobieta zmarła. Nie udało się także uratować jej dziecka. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta tragedią.

nie żyje młoda kobieta
fot. Damian Klamka /East News

Tragedia w Osieku nad Notecią. 21-letnia ciężarna kobieta straciła przytomność na ulicy. Pomogli jej przechodnie, którzy zaprowadzili ją do najbliższego ośrodka zdrowia. Na miejsce wezwano także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

W przychodni wykonano kobiecie badania, ale sytuacja zaczęła się komplikować. - 21-latka była w 25 tygodniu ciąży. Gdy dotarła do ośrodka zdrowia jej stan gwałtownie pogorszył się. Doszło do zatrzymania krążenia - przekazał w rozmowie z portalem 7dni.pila.pl st. sierż. Wojciech Zeszot - oficer prasowy KPP w Pile.

Osiek nad Notecią. Nie żyje ciężarna 21-latka

- W trakcie udzielania pomocy doszło u kobiety do zatrzymania czynności życiowych. Niestety pomimo prowadzonej akcji ratunkowej u dziecka również stwierdzono brak oznak życiowych - powiedział portalowi Eska Piła st. sierż. Zeszot.

Zespół Ratownictwa Medycznego poprosił o pomoc strażaków, ponieważ w trakcie prowadzonych działań medycznych kończył im się tlen.

Redakcja poleca

Mimo pomocy lekarzy 21-letnia kobieta zmarła. Nie udało się także uratować jej dziecka. Teraz wyjaśnianiem przyczyn tragedii zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Chodzieży. Wiadomo, że niebawem przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

"Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że młoda kobieta miała problemy z sercem. Osierociła kilkuletniego synka" - napisał "Głos Wielkopolski".

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ 7dni.pila.pl/ Eska Poznań/ Super Express/ Głos Wielkopolski