Obserwuj w Google News

Pożar w trakcie wesela. Ewakuowano 150 osób, sytuacja jest trudna

1 min. czytania
22.09.2023 19:17
Zareaguj Reakcja

W Pruszkowie na Mazowszu płonie sala bankietowo-weselna. Ewakuowano 150 osób, nikt nie został poszkodowany. Strażacy nadal walczą z ogniem - powiedział PAP mł. bryg. Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej.

pożar w pruszkowie
fot. Facebook: manio manio

Pożar sali weselnej w Pruszkowie. Mł. bryg. Karol Kroć przekazał, że pożar wybuchł w trakcie odbywającej się na miejscu imprezy. Konieczna była ewakuacja 150 osób. - Na szczęście, na razie, nikt nie potrzebował pomocy - dodał.

Pruszków. Pożar sali weselnej, ewakuowano 150 osób

- Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej. Gasimy na wysokości dachu i poddasza. Sytuacja nie jest jeszcze opanowana, prowadzimy intensywne działania - powiedział strażak.

Do zdarzenia doszło po godzinie 17 w domu weselnym przy ulicy Miodowej w Pruszkowie - podaje tvnwarszawa.pl. "Słup czarnego dymu widać już z Warszawy" - czytamy. 

"Płonie bardzo duży budynek, w którym organizowane było wesele. Strażacy używają dwóch drabin mechanicznych, z nich podają wodę na dach. W tym momencie pożar w jednej części budynku nadal się rozprzestrzenia, jest bardzo duże zadymienie" - informuje portal.

Marta Stańczyk (PAP)

Nie przegap