Obserwuj w Google News

Zaginiona Izabella nie żyje. Znaleziono ciało 29-latki

1 min. czytania
02.11.2023 13:34
Zareaguj Reakcja

Zaginiona Izabella z Puław nie żyje – poinformowała w czwartek policja. Ciało 29-letniej kobiety znaleziono w lesie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Izabella z Puław
fot. KPP Puławy

Poszukiwania Izabelli trwały od niedzieli. Zaginięcie 29-latki zgłosiła jej rodzina. Młoda kobieta ostatni raz widziana była w Puławach, gdy wychodziła od swojej matki. Od tamtego czasu nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Tragiczny finał poszukiwań Izabelli z Puław. Odnaleziono ciało 29-latki

Prowadząc poszukiwania funkcjonariusze policji przejrzeli dziesiątki nagrań z monitoringu miejskiego, sprawdzili szpitale, dworce oraz różnego rodzaju placówki, do których mogła trafić zaginiona.

W czwartek rano ciało kobiety zostało odnalezione w puławskim lesie. Podczas wstępnej identyfikacji potwierdzono, że jest to zaginiona 29-latka. – Na miejscu zdarzenia wykonano oględziny pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Wstępnie nie stwierdzono obrażeń mogących świadczyć o udziale osób trzecich – przekazała kom. Ewa Rejn-Kozak z KPP w Puławach.

Źródło: Radio ZET/KPP Puławy

Nie przegap