,

Dramatyczny wypadek w lesie. "Nie udało się go uratować"

W piątek przed południem, podczas prowadzonej wycinki drzew, doszło do tragicznego zdarzenia w miejscowości Rząśnia (woj. łódzkie). 67-letni mężczyzna poniósł śmierć po tym, jak został przyciśnięty do drzewa przez samochód ciężarowy.

Wypadek
fot. KP PSP Pajęczno

Do tragicznego wypadku doszło w piątek tuż przed godz. 12 w miejscowości Rząśnia niedaleko Pajęczna (woj. łódzkie). Szczegóły przedstawił w rozmowie z Radiem ZET rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Wypadek podczas wycinki drzew. Nie żyje 67-latek

- 67-letni mężczyzna, w czasie prowadzonej wycinki drzew, został przyciśnięty do jednego z nich przez samochód ciężarowy - powiedział. Jak dodał, po podciągnięciu i zabezpieczeniu pojazdu strażacy "odsunęli pojazd i wydobyli mężczyznę, a następnie rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową poszkodowanego, którą kontynuowali ratownicy". 

Niestety, mężczyzny nie udało się uratować. W akcji ratowniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Mateusz Szkudlarek

Logo radiozet Dzieje się