Obserwuj w Google News

Nieznany sprawca napadł na bank. Trwa policyjna obława

1 min. czytania
22.09.2023 15:26
Zareaguj Reakcja

Napad na bank przy ulicy Kamiennej we Wrocławiu. Obecnie nie wiadomo, ile gotówki skradziono. - Nikt nie został poszkodowany a sprawcy nie użyli broni palnej - powiedział w rozmowie z reporterką Radia ZET Grażyną Wiatr mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Policja
fot. Bartlomiej Magierowski/East News

Wszystko wydarzyło się w piątek 22 września przed południem w banku przy ulicy Kamiennej we Wrocławiu. Nie wiadomo, ile pieniędzy skradziono. Policja przekazuje jedynie, że: "doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym". Czynności na miejscu prowadzą funkcjonariusze z różnych wydziałów, w tym także z pionu kryminalnego.

Policjanci nie ujawniają obecnie więcej informacji na temat tego zdarzenia. Wiadomo jedynie, że prowadzone są "szerokie działania operacyjne".

Redakcja poleca

Napad na bank we Wrocławiu. Trwa akcja policji

Funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej policji zabezpieczają ślady na drzwiach wejściowych do banku. Wejście do placówki zostało ogrodzone policyjną taśmą.

- Nikt nie został poszkodowany - powiedział w rozmowie z reporterką Radia ZET Grażyną Wiatr mł. asp. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Nie przegap