Obserwuj w Google News

Makabryczne odkrycie w restauracji McDonald's. W lokalu było pełno klientów

1 min. czytania
25.09.2023 16:31
Zareaguj Reakcja

50-latek został znaleziony martwy w toalecie jednej z restauracji sieci McDonald's w Zielonej Górze. Według ustaleń policji, na które powołał się "Super Express", mężczyzna mógł popełnić samobójstwo.

Zielona Góra
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Makabrycznego odkrycia dokonano w sobotę 23 września w jednym z lokali sieci McDonald's w Zielonej Górze. W toalecie znaleziono zwłoki mężczyzny. Natrafił na nie jeden z klientów, których tego dnia w lokalu przebywało dużo.

Zielona Góra. Ciało 50-latka w toalecie restauracji

Jak ustalił portal poscigi.pl, na miejsce wezwano policję oraz służby ratunkowe. Gdy przybyli, wraz z prokuratorem, stwierdzono zgon 50-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Redakcja poleca

Z kolei "Super Express" napisał, że mężczyzna "prawdopodobnie targnął się na swoje życie, ale szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni dopiero prokuratura w Zielonej Górze, która wszczęła w tej sprawie postępowanie".

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli masz myśli samobójcze lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, warto poszukać wsparcia i pomocy specjalisty. Pod tymi numerami i adresami można uzyskać pomoc – czekają na ciebie psychologowie:

  •     Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna: 22 425 98 48
  •     Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  •     Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123
Nie przegap