Obserwuj w Google News

Śmiertelny wypadek na budowie. Ściana budynku runęła na młodego mężczyznę

1 min. czytania
24.11.2022 21:26
Zareaguj Reakcja

Zmarł mężczyzna, na którego w czwartek w Złotowie (Wielkopolskie) przewróciła się ściana stawianego budynku wielorodzinnego. 28-latek trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

złotów wypadek
fot. Damian Klamka /East News

Informację o śmierci pracownika firmy budowlanej potwierdził PAP oficer prasowy policji w Złotowie mł. asp. Damian Pachuc.

Wypadek miał miejsce w czwartek po południu na terenie powstającego osiedla bloków. Stawiana właśnie ściana przewróciła się na 28-letniego pracownika.

Redakcja poleca

Złotów. Ściana budynku zabiła 28-latka

Na miejsce skierowana została straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego. Przygniecionego jeszcze przed przybyciem ratowników wydostali współpracownicy.

- Na miejscu rozpoczęła się reanimacja poszkodowanego. 28-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala w Złotowie. Do szpitala trafił też drugi pracownik, który źle się poczuł – podał oficer prasowy.

Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ PAP