Obserwuj w Google News

Byk uwolnił się spod kontroli i wbiegł w tłum ludzi. Sceny grozy na rodeo

1 min. czytania
30.08.2022 17:54
Zareaguj Reakcja

Byk uwolnił się spod kontroli i wbiegł w tłum ludzi w trakcie rodeo na Florydzie. Sieć obiegło nagranie widza, na którym widać, jak ludzie uciekają na widok pędzącego giganta. Sytuację udało się opanować, zwierzę trafiło do klatki.

Byk wbiegł w tłum ludzi w trakcie rodeo
fot. screen USA Today/Youtube.com

Sceny grozy na rodeo na Florydzie w USA. Do incydentu doszło w sobotę 27 sierpnia w czasie targów Florida State Fairgrounds. Całe zdarzenie zostało nagrane. Wideo w sieci udostępnił jeden z uczestników rodeo.

Byk wbiegł w tłum ludzi. Szokujące sceny na rodeo

- Wszyscy się spieszyli, rodzice chwytali swoje dzieci. Ludzie przeskakiwali przez krzesła – wspomina Christopher Thornton w rozmowie z Fox13news.com. - Nie mogłem uwierzyć, że to się działo na moim pierwszym rodeo! - dodał.

Oglądaj

Thornton nagrał wideo z incydentu, który miał miejsce w sobotę, 27 sierpnia. Nagranie pokazuje byka biegającego po stadionie, a spiker przez głośnik mówi krzyczącym gościom, aby zachowali spokój.

Byk krążył wokół areny, aż w końcu jednemu z kowbojów udało się go opanować. Nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. - Wszyscy zaczęli klaskać. Gdyby (kowboj) nie był w stanie złapać byka, na pewno doszłoby do większego chaosu - skomentował Thornton.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/USA Today/Fox13 News