Obserwuj w Google News

Zabił 21-letnią żonę. Rozczłonkowane ciało w kałuży krwi. Głowę znaleziono pod prysznicem

1 min. czytania
16.01.2023 10:10
Zareaguj Reakcja

21-latek został aresztowany i oskarżony o brutalne morderstwo swojej żony, którą poślubił w październiku 2022 roku. Policja odnalazła na posesji rozczłonkowane zwłoki kobiety.

Jared James Dicus
fot. Biuro szeryfa hrabstwa Waller

Policjanci z hrabstwa Waller położonego w USA w stanie Teksas otrzymali wezwanie na interwencję na jednej z posesji. Funkcjonariusze znaleźli tam rozczłonkowane ciało 21-letniej Anggy Diaz.

USA. Rozczłonkowane ciało 21-latki w kałuży krwi

Na miejscu zbrodni został aresztowany Jared James Dicus. Jak podają amerykańskie media, młody mężczyzna poślubił swoją rówieśniczkę w październiku 2022 roku. 21-latek przyznał się do zabójstwa. Śledczy uważają, że do morderstwa użył noża kuchennego.

Redakcja poleca

– To makabryczna zbrodnia – powiedział Troy Guidry, szeryf hrabstwa Waller. Ciało Diaz leżało na podłodze w pobliżu łóżka w kałuży krwi. Na plecach 21-latki znajdowało się wiele ran kłutych. Głowę ofiary znaleziono pod prysznicem.

Śledczy próbują ustalić motyw zabójstwa. Anggy Diaz była imigrantką z Nikaragui. 21-latka pracowała w Teksasie na dwa etaty, aby pomóc opłacić swojej matce leczenie raka.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl