Zamknij

29-latek brutalnie pobił swoją babcię. Przerażające nagranie z monitoringu [WIDEO]

Redakcja
12.09.2017 18:01
29-latek brutalnie pobił swoją babcię. Przerażające nagranie z monitoringu [WIDEO]
fot. KMP Będzin

29-letni mieszkaniec Będzina, który dotkliwie pobił własną babcię, jest w rękach policji! Oprawca skatował 70-letnią kobietę bezpośrednio pod okiem kamery na klatce schodowej. 

Do szokującego zdarzenia doszło w minioną sobotę wieczorem w jednym z bloków mieszkalnych w będzińskiej dzielnicy Warpie. 29-letni mieszkaniec miasta zaatakował swoją 70-letnią babcię na klatce schodowej.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że przyczyną wybuchu niekontrolowanej agresji wobec seniorki był konflikt w jaki wdał się z obcymi osobami. Mężczyzna wyładował swoją frustrację na staruszce, gdy spotkał ją wracając do mieszkania.

Zobacz także

Dzięki szybkiej reakcji sąsiadów staruszka trafiła pod opiekę lekarza. Oprawca nie spodziewał się, że cały przebieg zdarzenia jest rejestrowany przez zainstalowaną na klatce schodowej kamerę.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut za który grozi mu kara 5 lat więzienia. Decyzją prokurator objęty został policyjnym dozorem. Będzie też musiał wyprowadzić się z mieszkania babci, w związku z zakazem zbliżania się do niej.

RadioZET.pl/KMP Będzin/DG