Koszmar na torach. Pod kołami pociągu zginęła jedna osoba

27.12.2019 15:01
Koszmar na torach. Pod kołami pociągu zginęła jedna osoba
fot. MAREK LASYK/REPORTER

O dramacie poinformował w piątek Dziennik Zachodni. Pociąg IC Katowice-Warszawa na stacji Pogoria w Dąbrowie Górniczej około godziny 12.30 śmiertelnie potrącił człowieka.Uwaga - utrzymują się duże trudności w ruchu kolejowym.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

W wyniku tragicznego wypadku, pociągi kursujące do Częstochowy in Katowic zostały wstrzymane. Na miejscu pracują służby, ale przywrócenie regularności ruchu kolejowego zajmie trochę czasu. Jak alarmują, pasażerowie podróżujący tą trasą muszą liczyć się z utrudnieniami.

Zobacz także

Damska torebka na torach

Jak pisze Dziennik Zachodni, ciało w wyniku potrącenia zostało do tego stopnia zniekształcone, że na tym etapie nie można ustalić płci zmarłej osoby. Według doniesień gazety, na miejscu znaleziono damską torebkę.

Zobacz także

Doszło do samobójstwa?

Dzienni Zachodni rozmawiał z Mariuszem Miszczykiem z KMP w Dąbrowie Górniczej. Policjant przekazał, że w sprawę zaangażowała się także prokuratura.

- Na miejscu działają służby, w drodze jest też prokurator – mówił dziennikarzom. Jak także ustaliła gazeta, na razie nie wiadomo, czy do śmierci osoby doszło w wyniku aktu samobójstwa i jakie są dokładne okoliczności tragedii.

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni