Zamknij

Jarosław Wałęsa dał ojcu brutalną radę: Musisz schudnąć

Redakcja
24.06.2018 08:25
Wałęsa
fot. Agencja Gazeta

Kandydujący na prezydenta Gdańska Jarosław Wałęsa miał do powiedzenia kilka rzeczy na temat swojego ojca. Sporo z nich było bardzo czułych, część bardzo.... konkretnych.

W programie "Fakty po faktach" w TVN24 Jarosław Wałęsa stwierdził, że kocha ojca i ten może na niego zawsze liczyć. Dodał też, że ojciec czasem dramatyzuje. Jak powiedział, były prezydent ma dobrą żonę i fajne dzieci oraz udało mu się wiele osiągnąć. Teraz powinien przekazać pałeczkę młodszemu pokoleniu. Młody Wałęsa ma też radę dla ojca.

- Żeby troszeczkę się odchudził, bo i serce będzie lepiej pracowało i on będzie zdrowszy, żeby nie pracował tak dużo - mówił.

41-letni Jarosław Wałęsa był w latach 2005-09 posłem PO; od 2009 r. sprawuje mandat eurodeputowanego. Jest politologiem, wykształcenie wyższe zdobył na jednej z amerykańskich uczelni.

W jesiennych wyborach samorządowych oprócz Jarosława Wałęsy i Pawła Adamowicza kandydatami na prezydenta Gdańska są też: Kacper Płażyński (PiS), Elżbieta Jachlewska (Lepszy Gdańsk) i Andrzej Ceynowa (SLD).

Zobacz też:

RadioZET.pl/pap/maal