Zamknij

Tragiczny wypadek w Nowy Rok. Nie żyje 26-letni mężczyzna

01.01.2021 20:46
Zdjęcie ilustracyjne
fot. PIOTR JEDZURA/REPORTER

O dramatycznym wypadku w jednej z wielkopolskich miejscowości poinformował portal naszemiasto.pl. 26-letni kierowca zginął w wyniku zdarzenia, do którego doszło w piątek rano.

Tragiczny wypadek w miejscowości Krzyż Wielkopolski (woj. wielkopolskie) miał miejsce w piątek 1 stycznia 2021 r., około godziny 8.00 rano. Autem kierował 26-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy o tej samej nazwie. Jak podaje portal naszemiasto.pl, 26-latek w pewnym momencie - na razie z nieustalonych przyczyn - zjechał z drogi.

Zobacz także

Samochód z ogromną siłą uderzył w przydrożne drzewo. Tragedia rozegrała się przy ulicy Wojska Polskiego. Młody kierowca niestety poniósł śmierć na miejscu. Według informacji lokalnego portalu mężczyzna podróżował autem sam.

Krzyż Wielkopolski. Tragiczny wypadek, nie żyje 26-latek

Jak czytamy, na miejscu wypadku przez kilka godzin prowadzone były czynności z udziałem policji i prokuratury. Ciało 26-letniego mieszkańca gminy Krzyż Wielkopolski zostanie poddame sekcji zwłok. Portal naszemiasto.pl opublikował również zdjęcia z miejsca tragedii, udostępnione przez Komendę Powiatową Policji w Czarnkowie.

Zobacz także

W wyniku wypadku zginęła jedna osoba. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane - powiedział z kolei w rozmowie z epoznan.pl oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/naszemiasto.pl/epoznan.pl