Zamknij

NIEOFICJALNIE: Krew Dawidka w przeszukiwanym aucie. Trwa poszukiwanie chłopca

16.07.2019 07:21
NIEOFICJALNIE: Krew Dawidka w przeszukiwanym aucie. Trwa poszukiwanie chłopca
fot. Policja

W aucie zmarłego tragicznie ojca Dawida Żukowskiego znaleziono ślady krwi jego syna Dawidka – donosi nieoficjalnie Fakt24.pl.

Zaginięcie Dawida z Grodziska Mazowieckiego obiegło całą Polskę. Mimo zaangażowania służb z psami tropiącymi, również z zagranicy, nie udało się odnaleźć chłopca. Wszelkie tropy urywają się.

Dziś w sprawie pojawił się szokujący szczegół. Fakt24.pl donosi, póki co nieoficjalnie, o śladach krwi dziecka, na które natrafiono przy przeszukiwaniu auta ojca Dawida. Mężczyzna zginął w dniu zaginięcia syna, rzucił się pod pociąg.

W samochodzie Pawła Ż. odnaleziono bardzo dużo śladów krwi i moczu 5-letniego Dawidka. Podobne ślady znaleziono także na ubraniu mężczyzny

Fakt24.pl

Serwis podkreśla, że informacja pochodzi ze źródeł „zbliżonych do prokuratury”. Na ubraniach ojca znaleziono ponoć ślady trwa, liści oraz ziemi – co pozwoliłoby zlokalizować miejsce, w którym znajduje się Dawid. Coraz bliższy jest najczarniejszy z możliwych scenariuszy...

Policja dementuje informacje. "Czekamy na ekspertyzy" [AKTUALIZACJA]

Policja przekonuje, że nie można mówić o śladach krwi chłopca, gdy nie zakończyły się jeszcze badania, a tym samym ekspertyzy. Informacje Fakt24.pl zdementował na dzisiejszy briefingu prasowym rzecznik Komendy Stołecznej Policji, Sylwester Marczak.

Służby zmieniają taktykę w poszukiwaniu Dawida Żukowskiego

Od poniedziałku policja nie szuka zaginionego chłopca w formie wzmożonego przeczesywania terenu. Służby skupiają się na działaniach informacyjnych i szczegółowej analizie zeznań. Zaginięcie chłopca zostało zgłoszone przez jego matkę 10 lipca.

Z informacji policji wynika, że ojciec zabrał Dawidka z domu, a następnie popełnił samobójstwo.

RadioZET.pl/Fakt24.pl