Młodzież napisała list do Jarosława Kaczyńskiego. Te słowa zabolą!

Redakcja
09.01.2018 21:17
Młodzież napisała list do Jarosława Kaczyńskiego. Te słowa zabolą!
fot. Rafal Oleksiewicz/REPORTER

''Możemy Panu uczciwie powiedzieć, że to wielki wstyd i hańba. Jesteśmy niemal pewni, że pana tak otorbiło lewactwo, że nie jest Pan w stanie odróżnić co jest normalnością, a co nienormalnością" - taki list w obronie zdymisjonowanego ministra środowiska Jana Szyszki napisali do Jarosława Kaczyńskiego prawicowi ekolodzy.

Zagłosuj

Czy Jan Szyszko powinien pozostać na stanowisku ministra środowiska?

Liczba głosów:

O sprawie informuje portal ''Wirtualna Polska''. Marcelina Puchalska w imieniu Ekologicznego Forum Młodzieży zaadresowała mocny list do Jarosława Kaczyńskiego. "W ciągu 4 dni zebraliśmy 16 tysięcy podpisów. Wspiera nas ośrodek toruński i inne media prawicowe. Oświadczamy panu, że nikt nas nie zatrzyma. Do tej pory popieraliśmy PiS, ale teraz musimy wystąpić przeciwko lewactwu, które rozpanoszyło się w Prawie i Sprawiedliwości i poszło na układy z lewakami" - apeluje działaczka.

Zobacz także

Młodzi ekolodzy domagają się, aby nadzór nad Lasami Państwowymi sprawował resort środowiska z Janem Szyszką na czele. Do adresatów listu dołączeni są m.in. ojciec Tadeusz Rydzyk, Biskupi Polscy, Rodzina Radia Maryja. 

Młodzi sympatycy PiS ubolewają, że partia oddaje władze ludziom, którzy ''brylowali na salonach u Pana Tuska''. ''Ci, dzięki którym PiS zdobyło władzę, są odsuwani na bocznicę'' - dodano. 

RadioZET.pl/wp.pl/DG