Zamknij

Masturbował się ciastem od pizzy. Nagranie wideo trafiło do serwisu randkowego

20.01.2021 15:36

Nagi pracownik pizzerii z Murowanej Gośliny miał masturbować się ciastem od pizzy. Sanepid w Poznaniu wszczął postępowanie po prasowych doniesieniach. Właścicielowi lokalu grozi mandat.

Pizza
fot. Shutterstock

Pracownik pizzerii w Murowanej Goślinie - według relacji lokalnych mediów - miał nagrać na potrzeby serwisu randkowego film, na którym widać, jak nagi symuluje seks z ciastem. Sprawę nagłośnili mieszkańcy Murowanej Gośliny w mediach społecznościowych.

Jak powiedziała rzeczniczka poznańskiego sanepidu Cyryla Staszewska, do tej pory do sanepidu nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie w tej sprawie. Postępowanie zostało wszczęte po informacjach prasowych. Rzeczniczka przyznała, że sprawa jest trudna do weryfikowania. Kontrolerzy sanepidu mają sprawdzić, czy w lokalu doszło do naruszenia bezpieczeństwa żywności i przepisów sanitarno-higienicznych.

Masturbował się ciastem od pizzy. Sanepid bada sprawę

Więcej informacji w tej sprawie sanepid ma podać w najbliższych dniach. Gdyby stwierdzono naruszenie przepisów, właściciel lokalu może zostać ukarany mandatem. Policja poinformowała, że sprawa nagrania nie jest przez nią badana.

– Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego zgłoszenia, też jednak śledzimy media społecznościowe i tradycyjne - stąd decyzja o wszczęciu postępowania. Chcemy sprawdzić na miejscu, jak działa ten lokal, czy sprzedaje żywność na wynos i czy było naruszenie przepisów sanitarno-higienicznych – powiedziała Cyryla Staszewska.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP