Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pijany włamał się do cudzego mieszkania i...zasnął. Niełatwo było go dobudzić

06.05.2018 13:41
xxx wiadomosci

47-latek upojony alkoholem włamał się do cudzego domu i postanowił się przespać. Gdy gospodyni odkryła jego obecność, postanowili się go pozbyć, ale okazało się, że będzie to takie proste.

Łóżko fot. Shutterstock

Historia, którą opisała Gazeta.pl, wydarzyła się w Szczytnie (woj. warmińsko-mazurskie). 47-letni mieszkaniec miast ewidentnie przesadził w trakcie majówki z alkoholem. Po jednej z suto zakrapianych imprez próbował dostać się do domu, ale zabłądził. Postanowił jednak mimo wszystko odpocząć po zabawie.

Dostał się więc do jednego z okolicznych bloków, a następnie wyrwał drzwi losowo wybranego mieszkania, po czym - jak gdyby nigdy nic - położył się w łóżku i zasnął. Po jakimś czasie do lokalu dotarła jego właścicielka, dla której ogromnym szokiem był widok zarówno wyłamanych drzwi wejściowych, jak intruza śpiącego w jej posłaniu. Natychmiast wezwała więc policję.

Znalazła paczkę papierosów na strychu. Okazało się, że... w domu nocował „dziki lokator”

Funkcjonariusze przybyli na miejsce i od razu podjęli, ostatecznie zakończoną sukcesem, akcję wybudzania mężczyzny. Ten, jak sam przyznał, nie pamiętał zbyt wiele z poprzedniej nocy, a już na pewno nie przypominał sobie okoliczności, w jakich znalazł się w cudzym domu.

Teraz 47-latek najprawdopodobniej odpowie przed sądem za naruszenie miru domowego. Grozi za to nawet do roku pozbawienia wolności.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/MP

Oceń