Zamknij

Syn posła Mariusza Witczaka zatrzymany przez policję. Miał przy sobie narkotyki

10.01.2020 14:39
Syn Mariusza Witczaka zatrzymany za narkotyki
fot. Flickr

Syn posła Mariusza Witczaka (Koalicja Obywatelska), Jan W., został dziś w nocy zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków – podała Polska Agencja Prasowa.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Informację potwierdził PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Łukasz Łapczyński. Jak przekazała Agencja, Jana W., wraz z innym mężczyzną, zatrzymano w nocy z czwartku na piątek na warszawskim Wilanowie.

Zobacz także

Mogę potwierdzić, iż w dniu 9 stycznia 2020 r. około godz. 00.15 policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Wilanów w trakcie patrolowania rejonu ul. Gołkowskiej wylegitymowali dwóch mężczyzn siedzących w samochodzie marki audi

prokurator Łukasz Łapczyński, Prok. Okręgowa w Warszawie

Śledczy poinformował, że poproszony o wylegitymowanie mężczyzna schował paczkę po gumach do schowka w drzwiach.

Zobacz także

Policjanci sprawdzili ją – schowana była tam torebka foliowa z zawartością suszu roślinnego oraz torebka foliowa z zawartością białego proszku – przekazał prokurator. Kierowcę, którym był 23-latek, zbadano następnie narkotesterem.

Badanie wykazało, iż zabezpieczone substancje to marihuana o wadze 1,35 g oraz amfetamina o wadze 0,62 g. Mężczyzna został zatrzymany, a auto zostało przekazane ojcu

prokurator Łukasz Łapczyński

 Jan W. usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających w postaci marihuany i amfetaminy.

- Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśniania, w których wskazał, iż ujawnione przy nim środki odurzające posiadał na własny użytek – dodał prokurator.

Sprawę prowadzi Komenda Rejonowa Policji Warszawa II pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów w Warszawie.

RadioZET.pl/PAP