Zamknij

Z Wisły wyłowiono ciało kobiety. "Ktoś zauważył rzeczy"

26.01.2022 15:40
Wisła
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER (zdj. ilustracyjne)

Zwłoki kobiety znaleziono nad Wisłą w Warszawie. O rzeczach leżących nad brzegiem rzeki zaalarmował policję przypadkowy przechodzień. Ustalana jest tożsamość zmarłej.

Do makabrycznego odkrycia doszło na Bulwarach Wiślanych na wysokości ulicy Ludnej i Wioślarskiej. Na rzeczy pozostawione nad brzegiem Wisły natknął się spacerowicz około 6 rano we wtorek.

Warszawa. Ciało kobiety w Wiśle. Ustalana jest jej tożsamość

Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazała, że zgłoszenie wpłynęło o godzinie 6.20. - Ktoś zauważył rzeczy pozostawione na brzegu Wisły. Z rzeki wyłowiono ciało około 60-letniej kobiety - poinformowała policjantka w rozmowie z portalem tvnwarszawa.pl.

W akcji wzięli udział policjanci z komisariatu rzecznego, którzy wyłowili ciało z rzeki. Funkcjonariusze jeszcze nie ustalili tożsamości denatki.

Nie wiadomo, w jaki sposób kobieta znalazła się w wodzie ani jaka była przyczyna jej śmierci. - Zgon potwierdził obecny na miejscu lekarz, teraz czynności na miejscu prowadzi prokurator - oświadczyła rzeczniczka KSP.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/tvnwarszawa.pl

C