Zamknij

Stonoga spotkał Kuchcińskiego. ''Pan przekaże Ziobrze trzy ch**e ode mnie''

13.12.2019 13:33

Zbigniew Stonoga spotkał na lotnisku Chopina w Warszawie byłego marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. Kontrowersyjny biznesmen dopytywał polityka PiS, dlaczego był prześladowany i przetrzymywany w więzieniu. Na koniec przekazał ''wiadomość'' dla Zbigniewa Ziobry.  

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zbigniew Stonoga zamieścił nagranie z Markiem Kuchcińskim na swoim profilu w mediach społecznościowych. Biznesmen spotkał byłego marszałka Sejmu na lotnisku Chopina w Warszawie. Stonoga podszedł do polityka PiS i dopytywał, dlaczego był prześladowany przez Zbigniewa Ziobrę oraz rządzącą partię. 

Prześladowało moją rodzinę. Byłem w nielegalnym więzieniu. Przez pół roku nie mogła odwiedzać mnie żona i dzieci. Na końcu, o 6 rano, zamknęliście mi dzieci

MÓWIŁ ZBIGNIEW STONOGA

Kuchciński próbował zbyć Stonogę: ''Proszę pana bardzo, niech się pan ode mnie odczepi, bo nie znam pana''. Wówczas druga osoba zaczęła dopytywać byłego marszałka Sejmu, ''jak się lata zwykłym samolotem rejsowym''?

Na koniec Stonoga poprosił Kuchcińskiego o przekazanie ''wiadomości'' dla ministra sprawiedliwości: ''Ja nazywam się Zbigniew Stonoga. Niech pan przekaże Ziobrze trzy ch** od Stonogi. Bardzo pana proszę''. 

Zobacz także

Zbigniew Stonoga wyszedł z więzienia 17 września br. Kontrowersyjny biznesmen spędził za kratami dwa lata. Stonoga wielokrotnie skarżył się na warunki panujące w więzieniu. W marcu 2019 roku napisał, że doznał udaru mózgu i otarł się o śmierć. 

Biznesmen został oskarżony o oszustwa przy sprzedaży luksusowego samochodu oraz spowodowanie strat w prowadzonej przez siebie spółce na 42 mln złotych.

RadioZET.pl