Zamknij

Znany biznesmen spod Olsztyna nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku Porsche

07.06.2021 20:52

Znany przedsiębiorca z Dobrego Miasta pod Olsztynem zginął w tragicznym wypadku. Porsche, którym miał kierować przyszły zięć 52-latka, wpadło do rowu.

Porsche
fot. ilustracyjne. PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA PRESS GRUPA/Polska Press/East New

Do tragicznego wypadku w Gdańsku doszło w sobotę 5 czerwca. Jak ustalili śledczy, 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, kierując Porsche, stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi. Młody mężczyzna zjechał poza lewą krawędź jezdni. Luksusowy samochód wpadł do rowu.

Wypadek w Gdańsku. Nie żyje znany przedsiębiorca spod Olsztyna

Porsche podróżowały trzy osoby. Młody kierowca wraz z dwójką pasażerów został przetransportowany do szpitala. – Jeden z pasażerów, 52-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego w wyniku obrażeń powypadkowych zmarł w szpitalu – przekazał rzecznik KMP w Gdańsku, asp. szt. Mariusz Chrzanowski.

Jak ustalił "Twój Kurier Olsztyński", ofiara wypadku to 52-letni biznesmen i właściciel firmy przewozowej z Dobrego Miasta - jeden z najbogatszych przedsiębiorców w regionie. Na Facebooku firmy Inter Trans Kobus opublikowano zdjęcie czarnej wstążki żałobnej. Pod postem pojawiły się kondolencje. 

Z nieoficjalnych ustaleń lokalnych dziennikarzy wynika, że luksusowym Porsche miał kierować przyszły zięć przedsiębiorcy. Z kolei 52-latek jadąc na tylnym siedzeniu prawdopodobnie nie miał zapiętych pasów.

RadioZET.pl/Twój Kurier Olsztyński