Zamknij

Śmierć na komendzie policji. Nie żyje zatrzymany mężczyzna. "Był pijany"

04.12.2022 14:36

W sobotę w komendzie policji w Kartuzach zmarł 64-letni mężczyzna. Wcześniej został zatrzymany przez policję po awanturze domowej. We wtorek zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich

śmierć na komendzie
fot. Shutterstock

Jak przekazała PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku prokurator Grażyna Wawryniuk, w sobotę w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach zmarł 64-latek, który wcześniej został zatrzymany przez policję w związku z awanturą domową. - Mężczyzna był pijany - dodała.

Kartuzy. Na komendzie policji zmarł zatrzymany mężczyzna

Oficer prasowa KWP w Gdańsku mł. asp. Anna Banaszewska-Jaszczyk podkreśliła, że ze wstępnych ustaleń wynika, że do zgonu mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.

- Zabezpieczono nagrania z monitoringu i dokumentację. Wszystkie okoliczności śmierci mężczyzny będą wyjaśniane przez prokuraturę - zaznaczyła.

Prokurator dodała, że sekcja zwłok mężczyzny zostanie przeprowadzona najprawdopodobniej we wtorek.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Piotr Mirowicz (PAP)