Zamknij

Piotr Woźniak-Starak odnaleziony. Ciało wyłowiono z jeziora Kisajno

22.08.2019 09:20
Piotr Woźniak Starak poszukiwania. Jego ciało wyłowiono z jeziora Kisajno
fot. VIPHOTO/East News

– Potwierdziły się najgorsze obawy, wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione – powiedział wiceszef MSWiA  w rozmowie z PAP. Milioner był od niedzieli poszukiwany na jeziorze Kisajno (woj. warmińsko-mazurskie). 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

„Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym” – napisał w czwartek na Twitterze Jarosław Zieliński, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

Zobacz także

Jak informowała policja, z soboty na niedzielę nad ranem na jeziorze Kisajno odnaleziono dryfującą motorówkę, na której pokładzie nikogo nie było.

Po wszczęciu poszukiwań osób, które płynęły motorówką, natrafiono na brzegu na 27-letnią kobietę. Z jej relacji wynikało, że płynęła łodzią z 39-letnim mężczyzną i podczas manewru skręcania obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu.

Zobacz także

Od niedzieli powierzchnię, dno i brzegi jeziora przeszukują, m.in. policyjni wodniacy, straż pożarna, ratownicy MOPR i WOPR z Gdyni – wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, w tym sonary i robota do prac pod wodą. W akcji bierze także udział m.in. Grupa Specjalna Płetwonurków RP.

W poniedziałek prokuratura potwierdziła, że osobą poszukiwaną jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP