Zamknij

Makabryczne odkrycie policjantów. Ciała dwóch noworodków w zamrażarce

02.12.2022 17:47

Ciała dwóch noworodków znalazła w czwartek francuska policja w zamrażarce domu w miejscowości Bedoin na południu Francji. Funkcjonariusze aresztowali 41-letnią kobietę.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Niall Carson/Press Association/East News

O makabrycznym znalezisku poinformowała francuska prokuratura w piątek. Jak się okazuje, na policję zadzwonił mężczyzna, który poinformował funkcjonariuszy, że w jednym z domów w Bedoin, w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, znajdują się zwłoki dzieci.

Policja, która przybyła na miejsce, znalazła zamrożone ciała dwóch noworodków - podaje "Paris Match". Funkcjonariusze poinformowali, że na tym etapie nie sposób określić płci zmarłych dzieci. Śledczy aresztowali 41-letnią kobietę, matkę trójki dzieci. Nie podali jednak, czy jest ona również matką noworodków. Podejrzana ma zostać poddana badaniom psychiatrycznym.

Dom w Bedoin we Francji

Dom w Bedoin, w którym znaleziono ciała noworodków

‧ fot. PASCAL GUYOT/AFP/East News

W poniedziałek w instytucie medycyny sądowej w Nimes ma zostać wykonana sekcja zwłok dzieci, która ma odpowiedzieć na pytanie, jakie były przyczyny ich śmierci.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Paris Match