Obserwuj w Google News

32-latka znęcała się nad mężem. Gdy pożegnał się z dziećmi, dźgnęła go w brzuch

1 min. czytania
25.09.2023 16:52
Zareaguj Reakcja

32-letnia kobieta z Poznania usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. W piątek 22 września w mieszkaniu na Winogradach ugodziła męża nożem kuchennym w brzuch. Kobieta została tymczasowo aresztowana.

żona dźgnęła męża w brzuch
fot. Shutterstock

Do zdarzenia doszło w piątek 22 września. Jak powiedział PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak "32-letniej kobiecie, która ugodziła męża nożem kuchennym w brzuch, przedstawiono m.in. zarzut usiłowania zabójstwa i znęcania się. 32-latka przyznała się i została tymczasowo aresztowana".

Poznań. 32-latka dźgnęła męża w brzuch nożem

Wawrzyniak dodał, że podczas zatrzymania kobieta była pijana. Miała 3 promile alkoholu w organizmie. Poszkodowany 37-letni mężczyzna został zabrany do szpitala. Po opatrzeniu rany opuścił placówkę.

Redakcja poleca

- Według naszych ustaleń kobieta już wcześniej znęcała się nad tym mężczyzną. 37-latek postanowił się wyprowadzić. Tego dnia, w którym doszło do zdarzenia, mężczyzna przyszedł pożegnać się z dziećmi. Kiedy wychodził z domu, już na zewnątrz mieszkania, został zaatakowany przez 32-latkę, która wzięła ze sobą nóż kuchenny i zadała mu tym nożem cios – podkreślił Wawrzyniak.

Radio Poznań podało, że kobieta znęcała się fizycznie i psychicznie nad mężem od 2021 roku. Popychała go, niszczyła jego rzeczy, obrażała.

Anna Jowsa (PAP)

Nie przegap