Obserwuj w Google News

Wyszła z domu w samej piżamie. Jej ciało znaleziono kilkaset metrów od domu

1 min. czytania
20.10.2020 18:46
Zareaguj Reakcja

Jagna Gajewska, 36-letnia mieszkanka Rokitek (woj. pomorskie), która zaginęła w niedzielę rano, została znaleziono martwa kilkaset metrów od swojego domu. Obok jej ciała znaleziono nóż, aczkolwiek nie wiadomo czy ma to związek z jej śmiercią. 

Jagna
fot. KMP Tczew

Jagna Gajewska, 36-letnia mieszkanka Rokitek (pow. tczewski, woj. pomorskie), wyszła w niedzielę wczesnym rankiem ze swojego domu, mając na sobie jedynie piżamę. Przez prawie dwa dni nie było z nią żadnego kontaktu, a rodzina i miejscowa policja szukali jej po okolicy. Pisaliśmy o tej sprawie na RadioZET.pl w niedzielę"

Zaginęła Jagna Gajewska. 36-latka spod Tczewa wyszła z domu wczesnym rankiem

Jak informuje TVN24, w poniedziałek po południu kobieta została znaleziona martwa kilkaset metrów od swojego domu. Obok jej ciała leżał nóż, co potwierdziła prokuratura. Nie wiadomo jednak, czy znalezienie tego narzędzia ma jakikolwiek związek ze śmiercią Jagny.K

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Na ten moment nie podano do wiadomości publicznej żadnej hipotezy na temat śmierci kobiety, której przyczyny oraz dokładne okoliczności będzie teraz wyjaśniać policja i prokuratura. 

RadioZET.pl/tvn24.pl