Obserwuj w Google News

Horror na S7. Auto zderzyło się z łosiem. Wśród rannych dziecko

1 min. czytania
22.09.2023 08:11
Zareaguj Reakcja

Poważny wypadek na trasie S7 w miejscowości Mieszkowo (woj. mazowieckie). Samochód osobowy zderzył się z łosiem. Trzy osoby, w tym dziecko, zostały zabrane do szpitala.

wypadek
fot. Policja Piaseczno

Informacje o zdarzeniu strażacy otrzymali w piątek około godz. 5.20. Na trasie S7 na odcinku Warszawa – Tarczyn na wysokości miejscowości Mieszkowo osobowe audi zderzyło się z łosiem - przekazał PAP mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Mieszkowo. Auto zderzyło się z łosiem, są ranni

- Autem podróżowały trzy osoby - dwie dorosłe oraz dziecko w wieku około 8 lat. Pojazd był na tyle zniszczony, że osoby te zostały w nim uwięzione i nie mogły go opuścić samodzielnie - wyjaśnił strażak.

Redakcja poleca

Poszkodowani zostali ewakuowani z samochodu przez strażaków przy pomocy sprzętu hydraulicznego. - Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej, trzy karetki pogotowia i policja - podał. W wyniku wypadku trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Na trasie S7 w kierunku Krakowa należy liczyć się z utrudnieniami. - Jeden pas jest przejezdny - dodał strażak.

PAP

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.
Nie przegap