Zaginęli Bartosz i Kacper z Otwocka. Policja szuka ich od 2 marca

08.03.2023 11:52

17-letni Bartosz Bujas i 16-letni Kacper Lipa zaginęli w czwartek 2 marca. Chłopcy po raz ostatni byli widziani w Otwocku pod Warszawą. Policja udostępniła dwa zdjęcia i rysopisy zaginionych.

Bartosz Bujas i Kacper Lipa
fot. Policja w Otwocku

Bartosz i Kacper samowolnie wyszli z miejsca zamieszkania w Otwocku i przepadli bez śladu. Jak podaje policja, 17-latek i 16-latek do chwili obecnej nie nawiązali kontaktu z rodziną i bliskimi. Po raz ostatni byli widziani 2 marca około godziny 20:30.

Otwock. Rysopis zaginionego Bartosza i Kacpra

Bartosz Bujas (widoczny na zdjęciu po lewej) waży 80 kilogramów, ma 165 cm wzrostu i długie do ramion włosy w kolorze ciemny blond. W momencie zaginięcia był ubrany w białą kurtkę bez kaptura, niebieskie spodnie dżinsowe i sportowe buty.

Kacper Lipa (widoczny na zdjęciu po prawej) waży 70 kilogramów, ma 170 cm wzrostu i krótkie blond włosy. W miniony czwartek miał na sobie kurtkę puchową z nadrukiem "North Face".

Osoby, które rozpoznają 17-latka i 16-latka ze zdjęcia oraz mają informacje na temat miejsca ich pobytu, proszone są o pilny kontakt z komendą w Otwocku pod numerem telefonu 47 724 19 00 lub pod numerem alarmowym 112. Policja nie posiada aktualniejszych zdjęć chłopców.

RadioZET.pl