Obserwuj w Google News

20-latka brutalnie zgwałcona na cmentarzu. Trwa obława za napastnikiem

1 min. czytania
20.11.2023 16:18
Zareaguj Reakcja

Młoda kobieta została zaatakowana i zgwałcona na zabytkowym cmentarzu w Southampton. Trwa obława za napastnikiem. Policja zaapelowała do potencjalnych świadków zdarzenia.

policja
fot. PAUL FAITH/AFP/East News (zdj. ilustracyjne)

20-latka została napadnięta i zgwałcona na miejskim cmentarzu w Southampton w niedzielę wczesnym rankiem. Policję wezwano przed godziną 7 czasu lokalnego. Miejsce otoczono kordonem. Natychmiast wszczęto obławę za napastnikiem.

Anglia: 20-latka zgwałcona na cmentarzu. Policja ściga agresora

"Dziś (w niedzielę - red.) rano o 6:44 ratownicy wezwali policję. Zgłoszenie dotyczyło dwudziestoletniej kobiety, która została zaatakowana w rejonie Cemetery Lane w Southampton" - przekazała w oświadczeniu policja w Hampshire. Funkcjonariusze zaapelowali o kontakt do wszystkich, którzy przebywali w rejonie Avenue lub Cemetery Road w Southampton Common w niedzielę w godzinach od 4.00 do 6.15.

Redakcja poleca

"Kobieta zgłosiła, że we wczesnych godzinach porannych została w tym miejscu zgwałcona. Trwa dochodzenie w celu ustalenia wszystkich okoliczności. Policja jest obecnie na miejscu zdarzenia, a kobiecie wsparcia udzielają wyspecjalizowani funkcjonariusze" - przekazano. Na miejscu pojawili się także technicy medycyny sądowej.

Mieszkańcy tej okolicy mówili o szoku, jaki wzbudziła w nich wiadomość o ataku. Wiele osób spaceruje niedaleko obiektu z psami. - Nie można zamknąć cmentarza, dlatego przydałoby się dodatkowe oświetlenie - apelowali, cytowani przez portal Daily Echo.

Źródło: Radio ZET/Daily Echo/BBC/The Mirror

Nie przegap