Obserwuj w Google News

Rekin pożarł turystę na oczach świadków. Makabryczne nagranie trafiło do sieci

1 min. czytania
08.06.2023 18:16
Zareaguj Reakcja

W Egipcie doszło do brutalnego ataku rekina. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak zwierzę wciąga pod wodę turystę - mężczyzna przez kilkanaście sekund walczył o życie, ostatecznie zniknął jednak pod wodą.

Rekin pożarł turystę
fot. Twitter/Screen

W mediach społecznościowych pojawiło się przerażające nagranie, na którym widać jak turysta przez kilkadziesiąt sekund walczy o życie po tym, jak został zaatakowany przez rekina. Niestety, mężczyzna przegrał starcie z bestią i zniknął pod wodą.

Egipt. Rekin pożarł człowieka na oczach świadków. Brutalne nagranie w sieci

Na ten moment nie ma zbyt wiele informacji na temat tego tragicznego zdarzenia. Media podają jedynie, że ofiarą miał być turysta z Rosji. Do makabrycznego ataku doszło przy plaży przylegającej do hotelu Dream Beach w egipskiej Hurghadzie.

Redakcja poleca

Na udostępnionym na Twitterze nagraniu słychać, jak przerażony personel hotelu krzyczy do przebywających w wodzie, by jak najszybciej wyszli na ląd. Ludzie, którzy widzieli makabryczny atak krzyczą w przerażeniu. Inny ze świadków, który filmował atak powiedział, że "teraz rekin zjada szczątki tego człowieka". 

UWAGA! Nagranie zawiera brutalne sceny.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/PAP