Zamknij

Zaginiona 17-letnia Kamila nie żyje. Zginęła w drodze do szkoły

11.12.2019 14:58
17-letnia Kamila
fot. Facebook.com

Tragiczny finał poszukiwań 17-letniej Kamili. Nastolatka zaginęła w drodze do szkoły w Rębiszowie (woj. dolnośląskie). Zwłoki 17-latki odnaleziono w lesie, kilkaset metrów od domu. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

17-letnia Kamila była uczennicą Zespołu Szkół w Lubomierzu. Nastolatka ostatni raz widziana była w niedzielę, 8 grudnia. Około godziny 14 wyszła z rodzinnego domu. Następnie miała udać się do internatu. 9 grudnia Kamila nie pojawiła się w szkole. Zaniepokojeni rodzice zawiadomili policję.

Zaginiona 17-letnia Kamila nie żyje. Zginęła w drodze do szkoły 

Funkcjonariusze policji z Lwówka Śląskiego rozpoczęli poszukiwania 17-letniej Kamili. Śledczy odnaleźli plecak nastolatki – leżał 300 metrów od domu nastolatki. Na zwłoki nastolatki natrafiono przy pobliskim leśnym strumyku. 

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia szczegółowe okoliczności śmierci nastolatki. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich oraz samobójstwo. 

Zobacz także

Śmierć 17-letniej Kamili z Rębiszowa to prawdopodobnie nieszczęśliwy wypadek. Przy strumyku, gdzie odnaleziono zwłoki 17-latki, jest stromo. Dziewczyna mogła się poślizgnąć i wpaść do wody. 

RadioZET.pl/Gazeta Wrocławska