Zamknij

Andrzej Duda z żoną w KFC. Nagle podchodzi kobieta i zadaje niewygodne pytania [WIDEO]

Redakcja
10.06.2018 11:18
Andrzej Duda
fot. Facebook screen

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wybrali się do jednej z krakowskich restauracji KFC. Gdy para prezydencka kupowała jedzenie, podeszła do nich pani Katarzyna, która poprosiła o pamiątkowe zdjęcie. Po chwili zaczęła zadawać niewygodne pytania. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Pani Katarzyna zamieściła w mediach społecznościowych dwa nagrania ze spotkania z prezydentem w KFC. Jak relacjonuje kobieta, Andrzej Duda był otoczony przez pracowników Służby Ochrony Państwa, którzy nie dopuszczali ludzi do pary prezydenckiej. 

Andrzej Duda w KFC 

''Ochrona nie dopuszczała ludzi z telefonami, jednak kiedyś chodziłam do szkoły gdzie p. Konhauser-Duda uczyła. Dzięki przywitaniu się z nią i poproszeniem o zdjęcie (miny mówią wszystko) udało mi się zapytać o Konstytucję'' - napisała na Facebooku pani Katarzyna.

Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia, kobieta zaczęła zadawać niewygodne pytania, m.in.: o łamanie konstytucji. – Czemu zgadza się pan na łamanie w Polsce konstytucji? – zapytała prezydenta pani Katarzyna.

Zobacz także

– Nikt nie łamie w Polsce konstytucji. Pani się tylko tak wydaje - odpowiedział Andrzej Duda. – Zna pani w ogóle tę konstytucję? – dopytywał. 

– Ja rozumiem, że pani nie może się pogodzić z tym, kto wygrał wybory, ale bardzo mi przykro - dodał na koniec rozmowy.

Niespodziewanie głos w dyskusji zabrała również Agata Kornhauser-Duda, która dopytywała kobietę, w którym punkcie konstytucja jest łamana. - Chodzi przede wszystkim o ustawy sądowe, zakaz wstępu do Sejmu, KRS - wymieniała dziewczyna.

RadoZET.pl/DG 

C