Zamknij

Mężczyzna z konkubiną pobił żonę w sklepie i porwał dziecko

Redakcja
27.08.2018 17:30
Łodź. Mężczyzna z konkubiną pobił żonę w sklepie i porwał dziecko
fot. Express Ilustrowany

Brutalna napaść w jednym ze sklepów w Łodzi. Mężczyzna wraz z kobietą zaatakowali matkę z dzieckiem. Okazało się, że to był ojciec chłopczyka, który wraz z konkubiną chciał wyrwać dziecko z rąk żony. Dramatyczne sceny zarejestrowały kamery monitoringu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podał „Express Ilustrowany”, do rozboju doszło w sklepie przy ul. Wrześnieńskiej.

Na nagraniu z monitoringu widać, jak w pewnym momencie mężczyzna i kobieta próbują wyrwać dziecko klientce, która trzyma je w rękach. Matka prawie dwuletniego chłopca opowiedziała, że przyszła do sklepu, aby kupić dla dziecka batonik.

Zobacz także

– Mój mąż wszedł tam za mną z kochanką i jej synem. Obrzucił mnie wyzwiskami i zaczął mnie przyciskać do parapetu, chcąc zabrać mi syna. Ekspedientka weszła między nas i próbowała wygonić go ze sklepu – relacjonowała Patrycja, matka dziecka, cytowana przez gazetę. Wówczas na pomoc mężczyźnie przyszła inna kobieta, która okazała się jego obecną partnerką.

Jak podał „Express Ilustrowany”, zaszła ona od tyłu matkę chłopca i zaczęła ją dusić. Napastnik powalił swoją żonę na podłogę sklepu.

– Przycisnął mnie kolanami do podłogi tak mocno, że nie mogłam oddychać. Jego kochanka zaczęła mnie wtedy kopać. Wyrwała mi dziecko i wybiegła z nim ze sklepu. Mąż na odchodne uderzył mnie i ekspedientkę pięścią w twarz i też wybiegł ze sklepu. Pobiegłam za nim. Wsiadł do auta i ze schowka wyciągnął pistolet. Wymierzył we mnie i powiedział „Wyp...” – podkreśliła pobita matka dziecka.

Zobacz także

Pani Patrycja w rozmowie z gazeta dodała, że przed rozbojem w sklepie była bita i poniżana przez męża przez wiele miesięcy. Ratując się przed oprawcą, uciekła z domu i wniosła sprawę o rozwód do sądu.

Wydał on decyzję, że do czasu wydania wyroku dziecko ma zostać w domu, w którym przebywa ojciec. 20 sierpnia tego roku sąd jednak zmienił zdanie i oddał chłopca w opiekę matki.

– W sprawie napaści w sklepie prowadzimy dochodzenie. Są przesłuchiwani świadkowie – podała kom. Marcin Fiedukowicz z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

RadioZET.pl/Express Ilustrowany/PTD