Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przebił barierki i wylądował na boisku. Za kierownicą BMW siedział... 12-latek!

17.04.2018 18:59
xxx wiadomosci

Nietypowe zdarzenie na terenie gminy Trzeszczany w województwie lubelskim. 12-latek usiadł za kierownicą BMW i przypadkowo przekręcił kluczyk znajdujący się w stacyjce. Auto niespodziewanie ruszyło. Na szczęście nikt nie poniósł obrażeń. 

12-latek w BMW fot. Policja Lubelska

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Byłeś/aś świadkiem wypadku drogowego?

Do zdarzenia doszło przy jednym z lokalnych boisk na terenie gminy Trzeszczany. 21-latek przyjechał tam należącym do niego pojazdem marki BMW. Samochód zaparkował w pobliżu boiska. Kiedy zajął się rozmową ze swoimi znajomymi, za kierownicą BMW usiadł 12-letni chłopiec.

policja fot. Policja

W pewnym momencie nastolatek przekręcił znajdujący się w stacyjce kluczyk i ruszył w stronę stadionowych trybun. Samochód pokonał barierę, przejechał po ławkach, staranował ogrodzenie boiska sportowego, a następnie zatrzymał się na środku murawy.

"

Pomimo uszkodzenia pojazdu oraz terenu boiska nastolatek może mówić o sporym szczęściu, ponieważ ani on, ani inne postronne osoby nie poniosły w wyniku tego zdarzenia żadnych obrażeń ciała — podaje KPP Hrubieszów.  "

Policjanci ukarali będącego na miejscu 21-letniego właściciela pojazdu mandatem karnym, natomiast 12-latek odpowie przed Wydziałem Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego.

RadioZET.pl/DG 

Oceń