Zamknij

Skradziono samochód. W środku były specjalistyczne ortezy. Matka apeluje do złodziei!

Redakcja
28.05.2017 14:45
Skradziono samochód. W środku były specjalistyczne ortezy. Matka apeluje do złodziei!
fot. screen/epoznan.pl

Mama niepełnosprawnej dziewczynki apeluje do złodziei o zwrot specjalistycznych ortez chorego dziecka, które znajdowały się w skradzionym w piątek w Poznaniu Fordzie Fiesta.

Pani Zofia ma nadzieję, że złodziei ruszy sumienie i że podrzucą ortezy, tym bardziej, że nie przydadzą się nikomu innemu. Kobieta na portalu epoznan.pl zamieściła dramatyczną prośbę.

''Wczoraj o 21 sprzed domu położonego na ul. Grajewskiej, dzielnica Strzeszyn Stary skradziono Forda Fiestę koloru białego. W aucie były między innymi ortezy należące do chorej na chorobę genetyczną dziewczynki lat 12, która nie chodzi samodzielnie i potrzebuje ortez do właściwej stabilizacji stopy - pisze Pani Zofia. Proszę z całego serca o zwrot ortez, które zostały wykonane na miarę i nie są przydatne nikomu innemu'' – napisała.

Ortezy kosztowały kilka tysięcy złotych. Na kolejne 12-letnia dziewczynka będzie musiała poczekać co najmniej półtora miesiąca.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z komisariatu na Jeżycach pod numerem 61 84 122 11 997.

RadioZET.pl/dw/epoznan.pl/DG