Zamknij

Nożownik w centrum handlowym. Policja szuka napastnika

19.07.2021 11:31
Bójka w Arkadii
fot. YouTube/Obywatel, YouTube/Fakt (screen)

Policja poszukuje sprawcy bójki w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie. W sobotę wieczorem dwie osoby zaatakował agresywny mężczyzna, który zadawał im ciosy nożem lub innym ostrym narzędziem. Dramatyczne sceny zarejestrowali świadkowie zdarzenia.

Atak nożownika miał miejsce w centrum handlowym przy stołecznej al. Jana Pawła II. Około godz. 19:30 trzech mężczyzn wdało się w bójkę. Jeden z jej uczestników miał w ręce ostre narzędzie, którym zadawał ciosy.

Dwie osoby zostały ranne, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Najbardziej agresywny mężczyzna jest poszukiwany przez stołeczną policję.  

Nożownik z galerii handlowej poszukiwany

Na nagraniach z bójki, które opublikowano w mediach społecznościowych, widać, jak jeden z ochroniarzy Westfield Arkadia próbuje powstrzymać bijących się mężczyzn. Uczestnicy zajścia niszczyli również mienie z tzw. wysp handlowych w galerii. 

Według dotychczasowych ustaleń śledczych, podczas bójki jeden z mężczyzn wyciągnął nóż lub inne ostre narzędzie i dźgnął nim pozostałych uczestników zajścia. Najbardziej agresywnemu sprawcy udało się uciec z miejsca zdarzenia. Trwa policyjne dochodzenie w tej sprawie.

RadioZET.pl/Fakt