Zamknij

Zrobili bezdomnemu Polakowi tatuaż na czole. Internauci postanowili mu pomóc

Redakcja
02.08.2018 15:12
Bezdomny
fot. Shutterstock

Bezdomny Polak, bezwstydnie wykorzystany przez grupę pijanych Anglików, może liczyć na pomoc dobrych ludzi. Przeprowadzono bowiem zbiórkę pieniędzy, aby pomóc usunąć mu z czoła tatuaż, na którego wykonanie zgodził się, skuszony łatwym zarobkiem.

O tej bulwersującej sprawie pisaliśmy już we wtorek. Zamieszkujący ulice miejscowości Benidorm nieopodal Walencji (wschodnia Hiszpania) Tomek natknął się na grupę turystów z Anglii, świętujących wieczór kawalerski jednego z nich. I właśnie przyszły pan młody wpadł na pomysł: obiecał naszemu rodakowi 100 euro, aby coś dla niego zrobił.

Brytyjczyk chciał, żeby Tomek uwiecznił na czole dane jego narzeczonej. Jamie Blake, North Shields, NE 28'. North Shields to 30-tysięczne miasto na północy Anglii, niedaleko Newcastle. Polak zgodził się, a efekt pracy lokalnego studia tatuażu trafił na Facebooka. Zabiegu jednak nie dokończono, bo ból był tak ogromny, że Polak wytrzymał tylko „Jamie Blake No”. Czy dostał pieniądze – nie wiadomo.

Zobacz także

Historia oburzyła internautów. Tomek został bowiem przez turystów z Wysp zmanipulowany, wykorzystano także jego złą sytuację materialną, aby go jeszcze bardziej upodlić. Na szczęście może też liczyć na pomoc innych. Na portalu GoFoundMe zorganizowano zbiórkę pieniędzy na zabieg usunięcia tatuażu – w ciągu dwóch dni udało się zebrać 3 tysiące euro.  

RadioZET.pl/Onet.pl/maal/MP