Zamknij

Szef programu bezpieczeństwa kosmicznego: kosmici istnieją, jest z nimi kontakt

09.12.2020 22:10
Zdjęcie ilustracyjne
fot. Steve Loughran / Rex Features/EAST NEWS

Kosmici istnieją, a fakt ten od dawna jest znany rządom USA i Izraela - twierdzi były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego. Co więcej, mają oni regularnie odwiedzać naszą planetę i przeprowadzać tu badania.

Kosmici od dawna mają kontakt z ludźmi i regularnie odwiedzają Ziemię. Takie słowa padły z ust byłego szefa izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego, Haima Esheda. Jak stwierdził, fakt ten ukrywany jest przez rządy USA i  Izraela , które mają o wszystkim wiedzieć od lat. Jego zdaniem informacje te nie są na razie ujawniane, ponieważ "ludzkość nie jest jeszcze na to gotowa".

Zobacz także

Emerytowany szef izraelskiego programu kosmicznego rozmawiał na ten temat z dziennikarzami "Jedi'ot Acharonot". Naukowiec oraz profesor pełnił funkcję szefa izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego przez 30 lat. Jak stwierdził, obce cywilizacje zrzeszone są w "Galaktycznej Federacji".

Zobacz także

Haim Eshed wspomniał jednak, że – pomimo trzymania tego faktu w ścisłej tajemnicy – sprawa nieomal wyszła na jaw. Miało się to stać z winy Donalda Trumpa, który chciał ujawnić tajne informacje. - Trump był bliski ujawnienia tych informacji, ale obcy poprosili, by dać ludziom czas. Nie chcą wywoływać masowej histerii. Czekają, aż ludzkość ewoluuje i zaczniemy rozumieć czym jest kosmos i statki kosmiczne – powiedział Eshed, cytowany przez "Daily Mail". 87-letni emerytowany generał zdradził też kilka szczegółów, dotyczących eksperymentów, które obcy mają przeprowadzać na Ziemi.

Były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego: kosmici istnieją, jest z nimi kontakt

Istnieje porozumienie między rządem USA a kosmitami. Podpisali z nami umowę na przeprowadzanie tutaj eksperymentów. Oni prowadzą dużo badań i próbują zrozumieć, na czym polega struktura wszechświata. Chcą, żebyśmy im w tym pomogli – kontynuował.

Zobacz także

To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień ze strony profesora. Według niego na Marsie istnieje tajna baza, wybudowana w podziemiach – mają tam odbywać się badania przestrzeni kosmicznej. Eshed stwierdził, że dowodem na to jest utworzenie w grudniu 2019 roku Amerykańskich Sił Kosmicznych.

Zobacz także

Jednocześnie emerytowany generał zapewniał, że nie ma powodów do rozpowszechniania nieprawdziwych informacji. Tłumaczył, że mówi o tym dopiero teraz, ponieważ wcześniej był przekonany, że nikt by mu nie uwierzył. - Gdybym pięć lat temu chciał powiedzieć to, co mówię dzisiaj, trafiłbym do zakładu psychiatrycznego. Dzisiaj, jest już inaczej. Nie mam nic do stracenia. Otrzymałem dyplomy i nagrody, jestem szanowany na zagranicznych uniwersytetach – oznajmił naukowiec.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pk/dailymail.co.uk/Polsatnews.pl