Zamknij

Polak zamordowany niedaleko miejsca pracy. Znaleziono odciętą głowę mężczyzny

10.02.2020 17:09
Zdjęcie ilustracyjne
fot. TheaDesign/Shutterstock

O niewiarygodnej tragedii piszą portal Polsat News i lokalne meksykańskie media. Do makabrycznej zbrodni miało dojść w mieście Zapopan. W niedzielę, znaleziono tam odciętą ludzką głowę. Okazało się, że należy ona do Polaka, który był poszukiwany od około tygodnia.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Makabryczna śmierć Polaka w Meksyku. Ofiarą jest 38-letni pracownik sklepu w Zapopan, Mariusz L. Odciętą głowę mężczyzny znaleziono w niedalekiej odległości od jego miejsca pracy. Przy szczątkach Polaka leżała również wiadomość, zawierająca liczne groźby – czytamy na polsatnews.pl.

Zobacz także

Część ciała należała do zamordowanego Polaka

Na miejsce wezwano policję. Prokuratura potwierdziła, że znaleziona część ciała należy do 38-letniego Mariusza L. Jak donoszą lokalne portale, Polak mógł paść ofiarą jednego z gangów. Sklep, w którym pracował 38-latek, opublikował na Facebooku specjalne oświadczenie ws. jego śmierci.

mariuszl

fot. Guardia Nocturna/Twitter Printscreen

Zobacz także

"Jesteśmy wstrząśnięci śmiercią Mariusza. Był bardzo kochany przez wszystkich w firmie" – brzmi komunikat, zamieszczony na portalu społecznościowym.

Polaka szukano od wtorku

Polsat News powołuje się na profile w mediach społecznościowych - w tym m.in. na Twitterze - które relacjonowały tragiczne odkrycie. Portal zamieścił również zdjęcie komunikatu, ogłaszającego zaginięcia Polaka.

Zobacz także

W sieci znalazło się również nagranie wideo z miejsca zdarzenia.

Jak czytamy na portalu, 38-letni Polak zaginął we wtorek (4 lutego). Jego poszukiwana rozpoczęły się kiedy wyszło na jaw, że mężczyzna nie wrócił do domu z pracy tylko zapadł się pod ziemię. Zaniepokojeni bliscy natychmiast zaalarmowali odpowiednie służby. Rodzina mężczyzny została już powiadomiona o dramatycznym odkryciu. Informację o znalezionych zwłokach 38-latka przekazał polski konsulat – dowiadujemy się z Polsat News.

Szczątki mężczyzny odnaleziono w niedzielę - podaje polsatnews.pl.Śledczy prowadzą szeroko zakrojone śledztwo ws. morderstwa Polaka.

 

RadioZET.pl/Polsat News/Twitter