14-latka zaatakowana podczas finału WOŚP. Napadła na nią 44-letnia kobieta

31.01.2023 15:52

Skandaliczne sceny rozegrały się w Kościerzynie podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 14-letnia wolontariuszka została zaatakowana przez agresywną 44-letnią kobietę. Może jej grozić kara nawet dwóch lat pozbawienia wolności.

atak podczas finału wośp
fot. TADEUSZ KONIARZ /REPORTER

14-letnia wolontariuszka WOŚP została zaatakowana przez 44-letnią kobietę. Zdarzenie miało miejsce w Kościerzynie w woj. pomorskim. Sytuacja była na tyle poważna, że musiała interweniować policja.

Kościerzyna. 14-latka zaatakowana podczas finału WOŚP 2023

Funkcjonariusze ustalili, że 44-letnia zaczepiła grupę młodych dziewczyn, a następnie zaczęła się z nimi awanturować. W pewnej chwili podeszła do 14-latki i popchnęła ją na tyle mocno, że dziewczyna upadła na ziemię. Na szczęście, nie odniosła żadnych obrażeń.

Kobieta została zatrzymana przez policję, ale przyczyna jej agresywnego zachowania nie jest znana. Z relacji młodych wolontariuszek wynika, że 44-latka zaatakowała je bez powodu.

WOŚP 2023: aktualna kwota deklarowana. Ile zebrano podczas 31. finału?

- Okazało się, że kobieta jest prawdopodobnie chora i wymaga opieki lekarskiej. Prowadzone jest postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej - powiedział w rozmowie z "koscierzyna24info-TV" asp. szt. Piotr Kwidzyński.

- Z uwagi na jej stan zdrowia policjanci doprowadzili ją do placówki medycznej - przekazała policja. Kobiecie może grozić kara nawet dwóch lat pozbawienia wolności.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Kościerzyna Nasze Miasto