Obserwuj w Google News

Dwóch skoczków spadochronowych spadło na ziemię. Jeden nie żyje

1 min. czytania
23.09.2022 10:31
Zareaguj Reakcja

Tragedia w miejscowości Longinówka w powiecie piotrkowskim. Dwóch skoczków spadochronowych spadło na ziemię. Jeden zginął, drugi jest w ciężkim stanie.

zginął spadochroniarz
fot. Adam STASKIEWICZ /East News

Śmiertelny wypadek w miejscowości Longinówka w powiecie piotrkowskim. Niedaleko lotniska Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej dwóch spadochroniarzy spadło na ziemię. Jeden zginął, drugi jest ciężkim stanie - podaje Fakt.pl.

Redakcja poleca

Longinówka. Dwóch skoczków spadochronowych spadło na ziemię

"Najprawdopodobniej spadochrony skoczków zaplątały się w czasie tworzenia formacji w powietrzu. Na lotnisku w Piotrkowie Trybunalskim trwało szkolenie międzynarodowej grupy" - dowiedział się reporter Radia ZET Mateusz Szkudlarek.

"Ze wstępnych nieoficjalnych jeszcze informacji wynika, że spadochroniarze skakali z wysokości 2 tysięcy metrów. Spadochrony dwóch skoczków splątały się w powietrzu i obaj runęli na ziemię" - dowiedział się z kolei portal naszemiasto.pl.

Mężczyzna, który przeżył wypadek, jest ciężko ranny. Został zabrany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Fakt/ naszemiasto.pl