Obserwuj w Google News

Pożar w kamienicy w centrum Szczecina. Nie żyją dwie osoby

1 min. czytania
14.01.2021 19:56
Zareaguj Reakcja

Dwaj mężczyźni zginęli w pożarze przy ul. św. Wojciecha w centrum Szczecina - poinformował rzecznik komendanta miejskiego PSP. Pożar w mieszkaniu w kamienicy został już ugaszony.

Pożar w Szczecinie
fot. Wojciech Stróżyk/REPORTER (zdjęcie ilustracyjne)

Szczecin. Ogień wybuchł w czwartek wieczorem w lokalu na parterze kamienicy przy ul. św. Wojciecha w centrum miasta. Jak poinformował mł. kpt. Franciszek Goliński, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie, w pożarze zginęło dwóch mężczyzn. 

- Spaleniu uległa kanapa. Był to niewielki pożar, ale tragiczny w skutkach. Na miejscu śmierć poniosło dwóch mężczyzn. Obaj byli po sześćdziesiątym roku życia. Nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców - podkreślił Goliński w rozmowie z "Głosem Szczecińskim. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. Sytuacja została już opanowana. Teraz zostaną zbadane przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia. 

Redakcja poleca

RadioZET.pl/PAP/gs24.pl