Ogromny pożar piekarni w Małopolu. Z ogniem walczyło 150 strażaków

02.02.2023 06:33

W czwartek przed godziną 6 strażacy zakończyli gaszenie pożaru w piekarni w Małopolu – poinformował dyżurny PSP w Warszawie. Ogień pojawił się w hali, w której znajdowały się dwa piece i bele z około 2 km folii do pakowania chleba.

Pożar piekarni w Małopolu
fot. PAP/OSP KSRG Lasków

Pożar budynków piekarni w Małopolu, pomiędzy Wołominem a Wyszkowem na Mazowszu, wybuchł 1 lutego około godziny 20. Jak informował rzecznik prasowy PSP bryg. Karol Kierzkowski, z zakładu zostało ewakuowanych około 150 pracowników.

Ugaszono pożar piekarni w Małopolu

Jak informowano, na miejscu działało ok. 150 strażaków i 45 pojazdów gaśniczych. – Płonie przestrzeń pomiędzy dachem i sufitem. Sytuacja nie jest opanowana – mówił o północy rzecznik PSP bryg. Karol Kierzkowski. Na miejscu powołano sztab akcji.

W czwartek przed godziną 6 dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie poinformował, że strażacy zakończyli gaszenie pożaru i wracają do swoich jednostek. Dodał, że pożar "na szczęście zamknął się w jednej strefie" oraz przekazał, że nikt nie został ranny.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP