Dramat na Lubelszczyźnie. Nie żyje 48-latek, który wpadł do studni

19.03.2023 08:41

Nie żyje 48-letni mężczyzna, który wpadł do studni w miejscowości Pieszowola (woj. lubelskie) - poinformowała w sobotę straż pożarna. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policja i prokuratura.

Pieszowola
fot. Facebook/OSP KSRG Sosnowica

Do tragedii doszło w sobotę po południu w miejscowości Pieszowola niedaleko Parczewa (woj. lubelskie). Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarne w Lublinie przekazał szczegóły w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Pieszowola. Nie żyje 48-latek, który wpadł do studni

Okazało się, że po godz. 15 strażacy otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który wpadł do studni i nie daje oznak życia. Jak podał, na miejsce pojechały cztery zastępy straży pożarnej, w tym specjalistyczna grupa ratownictwa wysokościowego z Lublina.

"Po dojeździe miejscowych zastępów okazało się, że w studni rzeczywiście znajduje się mężczyzna" - powiedział dyżurny, dodając, że strażakom udało się wydobyć 48-latka na powierzchnię. Zdjęcia z akcji ratunkowej opublikowała w mediach społecznościowych Ochotnicza Straż Pożarna w pobliskiej Sosnowicy.

Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Teraz przyczyny oraz szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policja i prokuratura.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Facebook