Obserwuj w Google News

Matka i jej siedmioro dzieci zginęli w pożarze domu. Ogień pojawił się w nocy

1 min. czytania
06.02.2023 09:19
Zareaguj Reakcja

Siedmioro dzieci w wieku od 2 do 14 lat wraz z matką zginęły w pożarze ich rodzinnego domu w północno-wschodniej Francji - poinformowały władze. Do wypadku doszło w nocy, gdy wszyscy domownicy spali.

Francja
fot. Shutterstock.com (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragedii - o której poinformowała agencja AFP - doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Charly-sur-Marne w departamencie Aisne w północno-wschodniej Francji.

Francja. Matka i siedmioro dzieci zginęli w pożarze

Budynek stanął w ogniu niedługo po północy. Sąsiedzi zauważyli pożar ok. godz. 1 i natychmiast wezwali służby ratunkowe. Na miejsce dotarły policja oraz straż pożarna.

Redakcja poleca

Niestety, większości domowników - którzy spali, gdy wybuchł pożar - nie udało się uratować. Ofiary śmiertelne to siedmioro dzieci w wieku od 2 do 14 lat oraz ich matka.

Partner matki oraz ojciec trójki ze zmarłych dzieci trafił do szpitala z ciężkimi oparzeniami - podała AFP, powołując się na służby, które starają się ustalić przyczyny oraz dokładne okoliczności zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/AFP