Zamknij

Grand Press 2020. Beata Lubecka nominowana za rozmowę z Margot

Redakcja
02.12.2020 19:02
Beata Lubecka i Margot
fot. Radio ZET

Beata Lubecka została nominowana do konkursu Grand Press 2020 w kategorii Wywiad. Jury przyznało jej nominację za „Rozmowę z Margot” z 2 września br. w audycji Gość Radia ZET. Zwycięzców Grand Press 2020 poznamy 8 grudnia.

Beata Lubecka znalazła się wśród siedmiu nominowanych w konkursie Grand Press 2020 w kategorii Wywiad. Nasza dziennikarka ma szansę na prestiżowe dziennikarskie wyróżnienie za wywiad z Margot. Grand Press to doroczna nagroda przyznawana przez ogólnopolski miesięcznik dziennikarski „Press” dla najlepszych polskich dziennikarzy prasy, radia i telewizji. Obecnie uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych branżowych nagród w świecie polskich mediów.

Beata Lubecka od 3 września 2018 roku jest prowadzącą "Gościa Radia Zet" w Radiu Zet. Przez blisko 10 lat była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat, m.in. jako prowadząca programów „Gość Wydarzeń”, „Śniadanie w Polsat News”, „Rozmowy polityczne” i autorskiego formatu „Pociąg do polityki”. Była też współprowadzącą audycję „Śniadanie Radia Zet i Polsat News” (program realizowany w ramach współpracy obydwu redakcji). 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET