Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Willa Karpatia doprowadziła ją do szpitala. Bohaterka afery po Sylwestrze najadła się stresu

12.01.2018 16:51
xxx wiadomosci

Zamieszanie wokół Willi Karpatia rozgrzewa internet i nic nie wskazuje, aby temat przycichł. W zamieszczonym na Wykopie oświadczeniu obrażona przez obsługę kobieta poinformowała, że po Sylwestrze w górach trafiła do szpitala.

Willa Karpatia doprowadziła ją do szpitala. Bohaterka afery po Sylwestrze najadła się stresu fot. Willa Karpatia

- Mam problemy z nadciśnieniem i po przeczytaniu oszczerstw Willi Karpatia trafiłam do szpitala ze względu na złe samopoczucie - napisała na Wykopie kobieta, która gościła w Sylwestra w Willi Karpatia.

Odniosła się także do prób ułagodzenia napięcia przez właścicieli Willi. Za niedogodności zaproponowano gościom zwrot kosztów pobytu. Te chciałaby przekazać na dom dziecka w Łodzi lub inny cel wybrany przez użytkowników Wykopu. Właściciele Willi mieli ją też przeprosić.

- Przeprosiny były bardzo zwięzłe i dotyczyły tylko mojej osoby. Po tym jak Pan zakończył rozmowę, otrzymałam SMS-a, w którym zaproponowano zwrot kosztów pobytu mojej osoby w ośrodku. Nie został przeproszony mój syn, rodzina, przyjaciele oraz inni ludzie obrażani w komentarzach pensjonatu na przestrzeni lat – pisze kobieta.

Zagłosuj

Czy spotkałeś/aś się z agresywną reakcją na negatywny wpis w Internecie?

Tłumaczy też, że właściciele obiektu nie przyznali się do tego, że komentarze, które pojawiły się w sieci są - jak przekonuje kobieta - kłamstwem.

- Państwo Topór nigdzie nie zamieścili informacji, na której najbardziej mi zależało – mianowicie, że ich komentarze były zwyczajnym kłamstwem i pomówieniem. Zabrakło sprostowania kłamliwych wymysłów osoby odpowiedzialnej za Facebooka. Nadszarpnięte zostało dobre imię zarówno moje, jak i mojej rodziny. Willa Karpatia nigdy nie przyznała się do kłamstw, a to było dla mnie najważniejsze - napisała.

Klientka ośrodka ''Willa Karpatia'' w internetowej recenzji narzekała na poziom obsługi oraz niedotrzymanie obietnic składanych w ofercie. W zamian spotkała ją surowa ocena pracownika hotelu zajmującego się prowadzeniem profilu na Facebooku. Turystka miała zamienić pokój w pijacką melinę i przepić wszystkie pieniądze - napisano. Wydawało się, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie, lecz do akcji wkroczyła właścicielka Willa Karpatia, która we wpisie w serwisie wykop.pl obszernie skomentowała całe zdarzenie.

RadioZET.pl/Wykop/maal

Oceń
Tagi