Zamknij

Willa Karpatia doprowadziła ją do szpitala. Bohaterka afery po Sylwestrze najadła się stresu

Redakcja
12.01.2018 16:51
Willa Karpatia doprowadziła ją do szpitala. Bohaterka afery po Sylwestrze najadła się stresu
fot. Willa Karpatia

Zamieszanie wokół Willi Karpatia rozgrzewa internet i nic nie wskazuje, aby temat przycichł. W zamieszczonym na Wykopie oświadczeniu obrażona przez obsługę kobieta poinformowała, że po Sylwestrze w górach trafiła do szpitala.

- Mam problemy z nadciśnieniem i po przeczytaniu oszczerstw Willi Karpatia trafiłam do szpitala ze względu na złe samopoczucie - napisała na Wykopie kobieta, która gościła w Sylwestra w Willi Karpatia.

Odniosła się także do prób ułagodzenia napięcia przez właścicieli Willi. Za niedogodności zaproponowano gościom zwrot kosztów pobytu. Te chciałaby przekazać na dom dziecka w Łodzi lub inny cel wybrany przez użytkowników Wykopu. Właściciele Willi mieli ją też przeprosić.

Zobacz także

- Przeprosiny były bardzo zwięzłe i dotyczyły tylko mojej osoby. Po tym jak Pan zakończył rozmowę, otrzymałam SMS-a, w którym zaproponowano zwrot kosztów pobytu mojej osoby w ośrodku. Nie został przeproszony mój syn, rodzina, przyjaciele oraz inni ludzie obrażani w komentarzach pensjonatu na przestrzeni lat – pisze kobieta.

 

Tłumaczy też, że właściciele obiektu nie przyznali się do tego, że komentarze, które pojawiły się w sieci są - jak przekonuje kobieta - kłamstwem.

- Państwo Topór nigdzie nie zamieścili informacji, na której najbardziej mi zależało – mianowicie, że ich komentarze były zwyczajnym kłamstwem i pomówieniem. Zabrakło sprostowania kłamliwych wymysłów osoby odpowiedzialnej za Facebooka. Nadszarpnięte zostało dobre imię zarówno moje, jak i mojej rodziny. Willa Karpatia nigdy nie przyznała się do kłamstw, a to było dla mnie najważniejsze - napisała.

Klientka ośrodka ''Willa Karpatia'' w internetowej recenzji narzekała na poziom obsługi oraz niedotrzymanie obietnic składanych w ofercie. W zamian spotkała ją surowa ocena pracownika hotelu zajmującego się prowadzeniem profilu na Facebooku. Turystka miała zamienić pokój w pijacką melinę i przepić wszystkie pieniądze - napisano. Wydawało się, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie, lecz do akcji wkroczyła właścicielka Willa Karpatia, która we wpisie w serwisie wykop.pl obszernie skomentowała całe zdarzenie.

RadioZET.pl/Wykop/maal

C