Zamknij

Amelia Florczyk zaginęła. 16-latka była widziana z dorosłym mężczyzną

19.07.2019 19:10
Amelia Florczyk
fot. Amelia Florczyk

Amelia Florczyk zaginęła we wtorek w Miejskiej Górce w Wielkopolsce. Dziewczyna najprawdopodobniej podróżuje po kraju z 24-letnim mężczyzną. Policja szuka 16-latki w całym kraju - potwierdza Onet. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Amelia Florczyk może znajdować się w każdej części Polski. 16-latka zaginęła we wtorek, kiedy wyszła z domu do kolegi, ale nie dotarła na miejsce. O zaginięciu córki poinformowała w mediach społecznościowych jej mama. 

Amelia jest nastolatką z zespołem aspergera. Z tego powodu oraz napadów lękowych może (ale nie musi) zachowywać się „dziwnie”- sztywno chodzić, machać rękami

MAMA AMELII

Z najnowszych informacji przekazanych przez mamę Amelki, 16-latka na pewno żyje i była widziana z 24-letnim mężczyzną w okolicach Warszawy. ''185 cm wzrostu, szczupły, ciemny blondyn. Prawdopodobnie ubrany jest w szare spodnie, czarną kurtkę i białą czapkę z daszkiem. Mężczyzna również ma zespół aspergera. Mają plecak i może namiot'' - czytamy na Facebooku. 

Informacje przekazane przez panią Annę potwierdza w rozmowie z Onetem asp. sztab. Tomasz Duszak z policji w Rawiczu. Informacje o zaginięciu 16-latki rozesłano do komend na terenie całego kraju.

Zaginęła Amelia Florczyk. Jak wygląda? 

Amelia Florczyk ma 163 centymetry wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy w kolorze ciemnego blondu, sięgającego do ramion, proste. Nosi grzywkę i okulary.

W momencie wyjścia z domu miała na sobie czarne buty typu lakierki, zapinane. Była ubrana również w ciemnogranatowe, rozszerzone jeansy, granatową koszulkę i  bluzę z kapturem w kolorze jasnoszarym, z obrazkiem Hello Kitty na plecach.

RadioZET.pl/Onet/Facebook